Skip to content

Grunge revival, vecais labais Mr. Rūtainais Flaneļa Krekls un Retro Spectro jaunā zābaku kolekcija

augusts 27, 2009

Kamēr lēnām tuvojamies iekāpšanai jaunā dekādē, 90. gadu šarms kļūst aizvien reibinošāks – gan frīkainie no 80. gadiem pāri palikušie vārītie džinsi, gan neona krāsu graffiti printi uz T krekliem un vējjakām, gan mazās, puķainās mini kleitas – apspīlētā triko vai plandošā viskozes variantā. Tas viss jau labu laiku vārās drosmīgāko kombinētāju garderobēs.

90. nav klasificējams kā vintage (pagaidām), un tomēr. Reizēm traki gribas kaut kripatiņu no tiem 90. dabūt atpakaļ. Laipni lūgti!

90s

dresses/jeans

jeans@RSVārīti džinsi (34. izmērs, Ls 5,5) @Retro Spectro shop +more styles and sizes

Kas tikmēr notiek ar slavenajiem rūtainajiem flaneļa krekliem? They’re back to stay again. Ne tikai Kings Of Lion puišu mugurās, bet arī vairāk un mazāk cienījamos veikalos. Tikai, mīļie, kam mums kreklu jaunās un masīvi dārgās versijas, ja tepat rokas stiepiena attālumā ir oriģināli. Nevelciet tos ar kedām, bet Bītlu zabaciņiem un, piemēram, Trousers Of London vai Cheap Monday džinsiem. Tie vairs nav nekādi 90., jo – grunge is dead!

grungeisdeadNo augšējā kreisā stūra: Melni ādas zābaki (apmēram 42./43. izm, Ls 17), collection for guys, unisex vārīta džinsa jaka (SOLD!), tumšs rūtains krekls (S, Ls 4), gaišs rūtains krekls (SOLD!) @Retro Spectro shop

Meanwhile, Retro Spectro plauktos ienākuši arī 70.-80. gadu zābaki un mazas ādas pleca somiņas, kur iesviest spogulīti, superpagarinošo, atliecošo tušu, mobilo un maku.

ziema nak

somas&lapsa

Viss vienā eksemplāra, just as usual.

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: