Skip to content

Open Air Vintage Nr 2 jau pavisam drīz!

novembris 10, 2009

11

Nu ko, lieki būtu teikt, ka mēs priecājamies, jo MĒS ESAM SAJŪSMĀ.

Ziemassvētki tūlīt būs jau tik tuvu, ka tos varēs saost, pagaršot, apskaut un samīļot. Ar šo paziņoju, ka mēs – Retro Spectro jaukā apvienība un tikpat jaukā Agnese Kleina – turam solījumu un rīkojam jau otro Open Air Vintage Festival! (Tiesa, tas nenotiks ārā zem klajas debess, taču fīlings varētu būt tieši tāds!)

Septembra beigās mums tas jau izdevās – radīt vecu un mīļu mantu tirdziņu, kādi regulāri notiek Londonā, Parīzē un Berlīnē. Nu, kad visu prātos ieslēdzies “ko lai dāvina?” režīms, klāt ir otrais vintage lietu un sajūtu festivāls – vēl jautrāks, vēl radošāks un ar vēl bagātīgāku piedāvājumu! Šoreiz festivāla tēma ir “Pasaka par krievu ziemu”, kas atspoguļosies gan stendu iekārtojumā, gan pārdevēju izskatā, gan visu apmeklētāju sirdīs (iedvesmai filmas Doctor Zhivago (2002), Anna Karenina (1998), Barber of Siberia (1998)).

Toties pārdošanā kā allaž liekam lietas no vecmāmiņas pūralādes, vectētiņa skapja, kā arī visu to, kas vienkārši vairs neder, bet kādam citam būs akurāt tieši laikā!

zhivago-20021

Kur? Dirty Deal Cafe Spīķeros, 1. un 2. stāvā

Programmā? Iespēja tikt pie jaunām un ne tik jaunām brīnišķīgām lietām (mācīsimies no kļūdām – šoreiz padomāsim arī par piedāvājumu puišiem!) baudīt Desa & Co briežu gaļas burgerus un buljonu, gardus Ziemassvētku dzērienus un kraukšķīgas piparkūkas, īpašu mūzikas izlasi un iedvesmojošas filmas.

Vakarā paliekam turpat, jo ar koncertu uzstāsies viena no labākajām Latvijas grupām – Satellites LV!

Kad? Sestdien, 12. decembrī plkst. 11 (un tā līdz pat plkst. 18)

Kas tev tagad jādara? Ja plāno tikai iepirkties un ballēties, tad sāc krāt naudu un meklēt balles tērpu (dresskods – pasaka par krievu ziemu, t.i., lapsādas, baranku virtenes, raibi lakati, brošas, sarkanas lūpas un uzskrullētas ūsas utt. u.tjpr.).

Ja plāno kļūt par pārdevēju, līdz 4. decembrim (ieskaitot) sūti pieteikumu uz agnesiga@yahoo.com, kur norādi savu e-pastu un telefona numuru, kā arī īsu aprakstu, ko un cik pārdosi. Par pārdevēju vari kļūt, ja tev krājumā ir vismaz 10 pārdodamas lietas. Bet – tas nenozīmē vecus T-kreklus, bet gan īstas, dzīvas pērles, neparastas un iekārojamas lietiņas. Piedalies tirdziņā arī tad, ja pats radi kaut skaistu un dievīgu, taču citos tirdziņos vēl neredzētu!

Dalības maksa: Ls 5 no personas (bet visiem, kas pieteiksies jau laikus līdz 18. novembrim, dalības maksa Ls 4). Apmeklētājiem pasākums ir bez maksas.

Sekojiet turpmākai informācijai un tiekamies Vintage Open Air!

Advertisements
2 komentāri leave one →
 1. Anita permalink
  novembris 13, 2009 1:03 pēcpusdienā

  Kur īsti ir Spīķeri un kā tur vieglāk nokļūt?

  • retrospectro permalink*
   novembris 16, 2009 4:31 pēcpusdienā

   Spikeri atrodas tiesi preti Centraltirgum uz maskavas ielas. Open Air notiks ieks Dirty Deal, te redzams smalkak: http://www.dirtydeal.lv/karte
   ja esi Vecriga, loti atri var noklut tur ar kajam – 5 min apmeram.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: