Skip to content

New Year’s Eve Party – intro

Decembris 23, 2009

Skaistais plakāts top un būs tikai rīt, jo nevar jau skaistas lietas ņemt un sasteigt. Tāpēc šeit var jau laicīgi atrast iedvesmu, kā izskatīties Jaungada naktī, ja esi nolēmis apciemot Retro Spectro. Mūsu vakara/nakts/rīta moto: Rockstārs un Pornozvaigzne, vairāk gan domājot par retrospekciju un sajūtām, ne tik ļoti par uzreiz prātā ienākošajiem stereotipiem. Stāsts ir par brīvību un trakām lietām, ko var sadarīt reizēm. Vai paskatīties, kā citi tās dara. Lai nu kā – jādzīvo ar pilnu krūti.

Tapēc ar šo vari uzskatīt, ka tiec oficiāli ielūgts atzīmēties Jaungada naktī pie mums – Briāna ielā 10, kur, jāteic, šajā naktī noteikti valdīs neparastāka atmosfēra, kā ierasts.

Pārliecinošāko ietērpu autori tiks godināti. Plkst. 24:00, kā pienākas, visi dzersim šampanieti. Šampanieša vannu atstāsim uz nākamo gadu gan.

Zinot, kāda kapacitāte ir te pie mums, piesakies jau laikus, atsūtot mums e-pastu ar savu vārdu uz retrospectrovintage@gmail.com vai uzzvanot/atsūtot SMS 29982672, lai varam ielikt Tevi guestlistē.

Protams, būs izcila mūzika. Un paši foršākie cilvēki. Un, saprotams, nekādas ieejas maksas.

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: