Skip to content

Pēdējais mēnesis Briānielā ir iepriecinošs/Last month on Briana St. brings joy

maijs 12, 2010

Mīļie, jaukie un labie!

Briāniela aizsākās nejauši un kā skaists sapnis. Pagājušā gada augustā, kad apmēram 2 nedēļas dzīvojām nemaņā, visu laiku krāsojām, urbām, skrūvējām un darījām citas aizraujošas lietas, lai taptu pirmais Retro Spectro taustāmais veikals. Un tas tapa.

Šī ziema, kas bija pārāk sniegota un pārāk gara, un pārāk apnicīga, tomēr bija arī brīnumaina – pilna pārsteigumiem, jauniem, krāsainiem cilvēkiem, mazām ballītēm ar iepirkšanos piektdienu vakaros un drosmīgiem nākotnes plāniem. Pavasaris atnesa NABAKLAB un Retro Spectro otro veikalu, kurā ir vairāk plašuma, lai piedāvātu jums ne tikai vintage pērles, bet arī interesantāko jauno dizaineru tērpus, plates un diezgan labu latviešu neatkarīgās mūzikas klāstu.

Tāpēc, gluži likumsakarīgi Briānielas veikaliņam tuvojas tas brīdis, kad visas vintage kleitas, kurpes un cepures pametīs tā telpas – jau apmēram pēc mēneša no Retro Spectro tur būs palikušas tikai atmiņas.  Bet tas noteikti nav skumjš brīdis. Vienkārši mēs visus spēkus gribam koncentrēt uz vienu vietu, un Briāna ielas veikals patiesībā nekad tā īsti nav bijis ilgtermiņa projekts – tas bija eksperiments, kurš mums pašiem sagādāja daudz prieka. Un, cerams – arī jums.

NABAKLAB veikalā būs pieejams viss, pēc kā kāro vintage junkie sirds, un mēs pieliksim visus spēkus, lai nemitīgi papildinātu un uzlabotu savu kolekciju ar krāšņām lietām.

Taču pēdejo mēnesi Briānielā mēs noteikti gribam aizvadīt pa smuko! Jau tagad veikalā atrodama jaunā, krāšņā kolekcija ar akcentu uz vasaru, ballēm, negulētām naktīm un, protams – iespēju atšķirties no pūļa.

Turklāt jūs gaida īpaši izdevīgi piedāvājumi, kuri būs spēkā līdz pat veikala slēgšanas dienai.

P.S. Paldies!

P.P.S. Protams, būs arī slēgšanas ballīte!

Dear readers!

Our little shop on Briana St. began quite incidentally and as a beautiful dream. Last year’s August we spent our days painting, drilling and doing all the other exciting things to make our dream of a vintage shop come true. And after 2 weeks hard work Retro Spectro first shop was born.

During this long and annoying winter we found many things to be thankful for – sudden surprises, meeting lots of great people, little parties with late night shopping on Fridays and also brave plans for the future.  And this spring came with NABAKLAB and our second shop. It’s more spacey, so now we can offer you not only vintage treasures, but also young designer’s collections, vinyls and a pretty good selection of Latvian indie music scene.

So it’s just organic that shop at Briana St. is closing in one month time. It’s not a sad moment, because we want to join all our efforts in one place, and it will be NABAKLAB shop. Still Briana St. shop brought us many fantastic moments. And we hope you enjoyed it as well.

We want to celebrate, so starting from now until closing at Briana St. shop you can check out the new collection which whispers of summer parties and sleepless nights and simply lets you stand out of the crowd.

And of course we offer special deals until closing. Buy two items from the new collection and get 50% discount on shoes or boots. All items from previous collections are discounted + if you buy 2, you get 3rd as a present!

P.S. Thank you!

P.P.S. Of course, there will be a closing party!

Advertisements
4 komentāri leave one →
 1. Diāna permalink
  maijs 12, 2010 11:33 priekšpusdienā

  Tāda nojausma jau man bija, kad radās NABAKAB, bet Jūs esat malači un vintage bodīšu aizsācēji. hip-hip!!
  Brianielu apciemošu tuvākajā laikā 🙂

 2. Luīze permalink
  maijs 12, 2010 12:09 pēcpusdienā

  Ceru paspēšu vēl apmeklēt veikalu. Meklēju pumpainu kleitiņu vasarai vai baltu mežģiņainu. Ceru atrast pie Jums…

  • retrospectro permalink*
   maijs 12, 2010 12:11 pēcpusdienā

   noteikti atnāc, kleitas ir mūsu specialitāte. ja neatrodi vienā veikalā, droši meklē otrā, jo lietas katrā no tiem ir absolūti unikālas. Lai veicas meklējumos!

Trackbacks

 1. Tweets that mention Pēdējais mēnesis Briānielā ir iepriecinošs/Last month on Briana St. brings joy « Retrospectro's Blog -- Topsy.com

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: