Skip to content

Pieteikšanās Open Air Vintage festivālam #4 sākusies!/Open Air Vintage festival vol. 4 is coming!

maijs 13, 2010

Jūnijs. Jāņu dziesmas. Nacionālromantisks gars. Lai iet! Mēs – Retro Spectro saimnieki Linda un Mareks, kā arī modes blogotāja Agnese – turam solījumu un 12. jūnijā rīkojam jau 4. Open Air Vintage Festival!

Vienreiz mums tas jau izdevās. Un tad mēs to paveicām vēlreiz. Un vēl. Radījām vecu un mīļu mantu tirdziņu, kādi regulāri notiek Londonā, Parīzē un Berlīnē (un, iespējams, drīz varēsim teikt – Rīgā). Nu, kad gaisā ziedonis un prāts nesas ārpus telpām, klāt ir jau ceturtais vintage lietu un sajūtu festivāls – vēl jautrāks, vēl radošāks un ar vēl bagātīgāku piedāvājumu! Sagaidot latviskākos no latviskajiem svētkiem – Jāņus, – šoreiz diesim un priecāsimies, latviešu eposa Lāčplēsis iedvesmoti, kas atspoguļosies gan stendu iekārtojumā, gan pārdevēju izskatā, gan visu apmeklētāju sirdīs.

Toties pārdošanā kā  allaž liekam lietas no vecmāmiņas pūralādes, vectētiņa skapja, kā arī visu to, kas vienkārši vairs neder, bet kādam citam būs akurāt tieši laikā!

Kur? Dirty Deal Cafe Spīķeros, zem klajas debess (beidzot!) – iekšpagalmā, ieliņā gar DDC un Meta Café, kā arī DDC 1. stāvā un Leļļu muzeja 1. stāvā.

Programmā? Iespēja tikt pie jaunām un ne tik jaunām brīnišķīgām lietām meitenēm un puišiem, baudīt dzērienus un uz veselu dienu aizmirst visu, kas nomāc prātu. Šis punkts vēl tiks papildināts tuvākās nedēļas laikā, jo mums ir padomā šādi tādi pārsteigumi.

Kad? Sestdien, 12. jūnijā plkst. 11 (un tā līdz pat plkst. 18.)

Kas tev tagad jādara? Ja plāno tikai iepirkties un ballēties, tad sāc krāt naudu un meklēt balles tērpu (dresskods – Lāčplēsis. Tas nozīmē – zīļu vainagus, Lielvārdes jostas, Lāčplēša ordeņus, Igo balto tērpu 80. stilā no rokoperas Lāčplēsis, lāčus uz galvas un lāčus apdrukās, Laimdotas bizes un Spīdolas tumšās acis, un vēl un vēl.).

Ja plāno kļūt par pārdevēju, līdz 4. jūnijam (ieskaitot) sūti pieteikumu uz agnesiga (at) yahoo.com, kur norādi savu e-pastu un telefona numuru, kā arī īsu aprakstu, ko un cik pārdosi (iekļauj arī bildes). Par pārdevēju vari kļūt, ja tev krājumā ir vismaz 10 pārdodamas lietas. Bet – tas nenozīmē vecus T-kreklus, bet gan īstas, dzīvas pērles, neparastas un iekārojamas lietiņas. Piedalies tirdziņā arī tad, ja pats radi kaut skaistu un dievīgu, taču citos tirdziņos vēl neredzētu!

Dalības maksa: Ls 5 no personas (bet visiem, kas pieteiksies jau laikus līdz 23. maijam (ieskaitot), dalības maksa Ls 4). Uzmanību – ja tomēr pārdomājat, dalības maksa netiek atdota. Apmeklētājiem pasākums ir bez maksas.

Sekojiet turpmākai informācijai un paliekam kopā!

Iedvesmai – sirdi plosoši skatieni un lāča ausis::

Šeit ideālā festivāla kleita, varbūt kāds var uzmeistarot ko līdzīgu?

Hi there! The essence of this post is to tell you all, that Open Air Vintage festival vol. 4 is coming to town on 12th June.  So – if you are in Riga during that time, be sure visit the fabulous vintage fair at Spīķeri, Dirty Deal cafe and surroundings, 12 Maskavas street. If you want to participate and sell your own vintage stuff, drop us a line and we’ll figure out something. If you’re wondering about the strange characters in pictures above – it’s the theme for this fest, which is based on our national hero Lāčplēsis – a guy who had bear’s ears and fought for our freedom. That means – all sellers and possibly visitors will be dressed according to this fun and patriotic theme.

Grab some pics from previous fests – here, here and here.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: