Skip to content

OPEN AIR VINTAGE FESTIVAL Vol. 5 is coming!

novembris 24, 2010

Nav jau nekāds noslēpums, ka degungalā ir decembris, tātad arī Ziemassvētki un šogad pēdējais Open Air Vintage festivāls (yey!). Tas nozīmē, ka potenciālie pārdevēji līdz 5. decembrim piesakās pie Agneses Kleinas uz agnesiga@yahoo.com (dalības maksa – Ls 5 no katra dalībnieka), pircēji – gaida 18. decembri. Šoreiz pārdevēju skaits būs stingri ierobežots (ir padomā pāris papildus aktivitāšu, kurām arī nepieciešama vieta). Priekšroku dosim tiem, kuriem piedāvājums būs kārdinošāks – veclaiku pērles, šolaiku atradumi, īpaši gaidīti ir ļaudis ar interjera priekšmetiem, traukiem etc. Tādēļ lūgums – kopā ar pieteikumu sūtīt bildes, savu preču aprakstus. Tiekamies!

***

Christmas is coming and so is the biggest vintage fair in Riga – Open Air vintage festival, number 5 this time. Sellers are welcome to send their applications to our colleague Agnese Kleina at agnesiga@yahoo.com until December 5th (participation fee – LVL 5 per person) whereas buyers are advised to start collecting money as December 18th is not far away. This time we are going to restrict the list of sellers (we have also another festival activities in mind that simply need some space). The ones in favour will be those offering really irresistable stuff – retro pearls and splendid contemporary findings. Very welcomed are vintage china and other interior objects. See you soon!


Advertisements
2 komentāri leave one →
 1. stefānija permalink
  novembris 25, 2010 8:38 pēcpusdienā

  man ļoti patika raksts par hloju.
  būs jāaizziet jāpaskatās, tikai žēl, ka likts uzsvars un interjera lietām, jo tomēr kārojas vairāk to vintadž drēbīšu

  • retrospectro permalink*
   novembris 26, 2010 6:52 priekšpusdienā

   sveika, Stefānij, es jau domāju, ka tev nav par ko satraukties, jo tāpat jau lielākā daļa pārdevēju primāri piedāvās tieši drēbes.
   tas par interjera lietām vairāk domāts tā, ka mēs noteikti gribam, lai tirdziņā ir iespējams iegādāties arī tās, tāpēc īpaši aicinām šoreiz pieteikties tos pārdevējus, kam ir iespēja un vēlme tās patirgot!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: