Skip to content

VEF Vērtīgo Krāmu tirdziņš jau šo sestdien!

jūlijs 7, 2011

Jau šo sestdien, 9. jūlijā bijušās rūpnīcas VEF teritorijā pie VEF mākslas centra, Ūnijas ielā 8, 7.  korpusā, notiks VEF Vērtīgo Krāmu tirdziņš.

Kur meklēt diapozitīvu projektoru, veclaiku brošas vai pagājušā gadsimta vidū izdotas mākslas grāmatas? Protams, ka krāmu tirdziņā!

Šobrīd Rīga, atšķirībā no ļoti daudzām Eiropas pilsētām, dzīvo bez sava krāmu tirdziņa. Taču tieši tur kūsā dzīvība, notiek azartiska meklēšana, kaulēšanās un ir iespēja tikt pie vispārsteidzošākajiem pirkumiem. Arī tūristiem krāmu tirdziņi bieži kļūst par lielākajiem magnētiem, jo tajos var atrast unikālus un patiešām vērtīgus suvenīrus, ko pārvest no ceļojuma.

Tāpēc jau 9. jūlijā ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim būs lieliska iespēja apmeklēt pirmo VEF Vērtīgo Krāmu tirdziņu, kas turpmāk iecerēts kā regulārs notikums pilsētas dzīvē. Tā mērķis ir ļaut cilvēkiem izbaudīt citādu iepirkšanos un iedzīvināt krāmu tirdziņu kultūru Rīgā.

Tirdziņa pārdevēju lokā būs sastopami gan specifisku vēsturisku lietu kolekcionāri, gan arī tirgotāji, kas savās mājās spējuši atrast pietiekami daudz interesantu „krāmu”, kas citiem varētu kļūt par īstiem dārgumiem.

Piedāvāto lietu klāstā būs gan kolekcionāru kaislību objekti, piemēram, pastmarkas, nozīmītes, seno laiku atklātnītes, gan interjera un mākslas priekšmeti, saimniecībā noderīgas lietas, sporta inventārs, foto tehnika, rotaslietas un daudz kas cits.

Lokācijas vieta – bijušās rūpnīcas VEF teritorija – izvēlēta, ņemot vērā tās vēsturiski kolorīto stāstu un patreizējo atdzimšanu par jaunu kultūras punktu Rīgā. Turklāt tā ļauj tūristiem izbaudīt pilsētu ārpus ierastās Vecrīgas.

Ieeja tirdziņā ir bez maksas. Tirdziņa sākums plkst. 10:00.

P.S. Palieliniet plakātu, lai apskatītu karti!

Advertisements
No comments yet

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: