Skip to content

Gaidām pieteikumus Ziemassvētku Open Air Vintage!

Decembris 2, 2014

ziemassvetki

Uzmanību! Dalībnieku liste uz šo brīdi ir pilna, tāpēc, ja kāds vēl nav paspējis atsūtīt pieteikumu – varam piedāvāt vienīgi waiting listi, ja kāds no apstiprinātajiem dalībniekiem pēkšņi atsaka dalību. Paldies par sapratni!

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš uzrunājam jūs no šī bloga lapām, bet mums ir iemesls – 20. decembrī Spīķeros (Maskavas 12) notiks gadskārtējais OAV Ziemassvētku tirdziņš – vieta, kur atrast neparastas, varbūt jau ilgi meklētas vecas un mīļas mantas bet tikpat labi – kāda radoša un talantīga cilvēka radītas lietas, ko dāvināt radiem, draugiem un pašam sev.

Ja jums ir sakrājies, kas labs tirgojams (ierosmei: opja plates, Ziemassvētku džemperi, 80. gadu balles kleitas, pagājušā gadsimta brošas un krelles, forši sīkumi mājai, veco laiku eglīšu mantas vai Rīgas porcelāna trauki Ziemassvēku galdam, kā arī jebkas īpašs, neredzēts un rūpīgi pašu rokām darināts), būsim priecīgi jūs redzēt dalībnieku rindās.

Pieteikumus lūgums sūtīt uz retrospectrovintage@gmail.com. Dalības maksa no tirgotāja – 14 eiro, ja divi dažādi tirgotāji (piemēram, divi draugi, kam katram ir nedaudz tirgojamo mantu) ir ar mieru tirgoties vienā stendā – 10 eiro no katra. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, lūdzu, piesakieties savlaicīgi! Piesakoties, lūdzu, norādiet savus datus un kontaktinformāciju, kā arī – ko plānojat tirgot, bildes tiks uzskatītas par priekšrocību!

Ar sveicieniem,
RS komanda

Advertisements
One Comment leave one →
  1. Skandinavs permalink
    Decembris 11, 2014 2:31 pēcpusdienā

    vēlos pieteikt SIA Skandināvs LV 41203024125 dalibu tirdziņam 20.decembri vienu tirdzniecības vietu 2,5×1,5m. Dina 29128912

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: